XIX Łódzkie Targi Edukacyjne / 17-18.03.2016

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA
NASZEGO STOISKA
NR. 155

Już 17 marca 2016, kiedy rozpoczną się Łódzkie Targi Edukacyjne, hala Expo-Łódź zmieni się w największe centrum informacji edukacyjnej. Są one jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Łódzkie Targi Edukacyjne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających – co roku odwiedza je ponad 13 tys. młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia.

Targi EDU

W ramach Targów prezentowana jest szeroka oferta ponadgimnazjalnych szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. Już po raz drugi do udziału w targach zapraszamy pracodawców, którzy współpracują lub są zainteresowani współpracą ze szkołami w zakresie praktycznego kształcenia zawodowego uczniów w celu wykształcenia kadr o ściśle sprecyzowanej wiedzy i umiejętnościach. Celem Salonu Pracodawcy jest ścisłe powiązanie szkół zawodowych z przedsiębiorcami, tak aby dostosować ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy i przede wszystkim pokazać jakie zawody dają gwarancję zatrudnienia i dobrej pracy po ukończeniu szkoły.

Nowością tegorocznej edycji  będzie prezentacja nowoczesnych, multimedialnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne. Firmy posiadające w swojej ofercie środki i pomoce dydaktyczne nowej generacji zaprezentują innowacyjne rozwiązania w ramach Salonu Innowacyjna Szkoła. Dopełnieniem oferty Salonu będzie konferencja pt. Edukacja multimedialna we współczesnej szkole.

Nowością wśród wydarzeń towarzyszących XIX edycji Łódzkich Targów Edukacyjnych będzie I bieg eduRun  dla młodzieży gimnazjalnej, który odbędzie się 18 marca 2016r. o godzinie 12  na terenie parkingu MOSIR oraz Parku im. ks. M. Klepacza. Głównym celem I eduRun jest zachęcenie do aktywności fizycznej młodzieży gimnazjalnej oraz promocja zdrowego stylu życia. Jest to także znakomity sposób na czynne spędzenie piątkowego popołudnia.

Jak co roku Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji skierowanych do grona nauczycielskiego, przygotowanych we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Wstęp
  • bilet jednorazowego wstępu - 2.00 PLN
  • Grupy zorganizowane po wcześniejszej rejestracji wstęp bezpłatny - 0.00 PLN
 
Godziny zwiedzania
  • 2016-03-17 - od 10:00 do 18:00
  • 2016-03-18 - od 09:00 do 18:00
 
Patronat honorowy
 
Patronat medialny
 
Współorganizatorzy
 
Patronat internetowy
 
Partner targów

 

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw