• Twoja oferta została przekazana do weryfikacji i wkrótce zostanie opublikowana przez administratora.

Spawacz Gazowy

GoWork.pl Serwis Pracy
Etat
Polkowice, Dolnośląskie
06/12/2023

Wstęp

  • Posiadasz uprawnienia spawalnicze? Poszukujesz stabilnej, jednozmianowej pracy? Chcesz mieć wolne weekendy? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Spawacz Gazowy/Spawacz 135
Numer referencyjny:NR REF. S/115/23

Obowiązki

  • Spawanie metodą 135
  • lub Spawanie palnikami acetylenowo- tlenowymi

Wymagania

  • doświadczenia zawodowego jako spawacz 135
  • lub/i doświadczenia w zakresie spawania i cięcia tlenem
  • ważnych uprawnień spawalniczych- unijnych
  • umiejętności pracy w zespole
Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko! – https://www.gowork.pl/oferta/spawacz-gazowy,7fOqcDxXYiBqe7QoRY2jww,polkowice

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • stawka godzinowa 34 zł/h brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy.

Osoba do kontaktu:

Norbert Orlik

Telefon:

norbert.orlik@gowork.pl