Rekruter pracowników ze Wschodu

GoWork.pl Serwis Pracy
Etat
Lubin, Dolnośląskie
06/12/2023

Wstęp

  • Masz doświadczenie w rekrutacji pracowników lub interesujesz się tym obszarem? Chcesz pracować w zgranym i zawsze gotowym do pomocy zespole? Jeśli tak, to nie czekaj! Aplikuj do Azymut!
Numer referencyjny:NR REF. S/264/23

Obowiązki

  • Samodzielne projektowanie i realizowanie procesów rekrutacji cudzoziemców;
  • Poszukiwanie szybkich i efektywnych sposobów na dotarcie do kandydatów
  • Wykorzystywanie wielu kanałów pozyskiwania klientów, m.in. media społecznościowe, networking
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznych i stacjonarnych)
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami i budowanie relacji współpracy
  • Bieżący kontakt z klientem i strukturami wewnętrznymi w firmie
  • Wsparcie pracowników w przygotowaniu do pracy (m.in. pomoc w zakwaterowaniu, wykonanie badań wstępnych, wydawanie odzieży roboczej)

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnej i efektywnej rekrutacji w agencji pracy tymczasowej i pozyskiwanie kandydatów na stanowisko magazynierów, pracowników produkcji, stanowiska specjalistyczne (mechanicy, spawacze operatorzy)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wiedza na temat narzędzi, trendów i metod pozyskiwania kandydatów oraz ich wykorzystywanie w praktyce
  • Dobra znajomość social mediów w tym tworzenie treści i kampanii rekrutacyjnych
  • Znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego pozwalający na swobodną komunikację
  • Znajomość języka rosyjskiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko! – https://www.gowork.pl/oferta/rekruter-pracownikow-ze-wschodu,4JTHyls2EQRuOYn4pR7hd7,lublin

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • System premiowy
  • Umowę zlecenie (następnie możliwość przejścia na umowę o pracę)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy.

Osoba do kontaktu:

Norbert Orlik

Telefon:

norbert.orlik@gowork.pl