Key Account Manager (sprzedaż B2B)

GoWork.pl Serwis Pracy
Etat
Warszawa, Mazowieckie
07/11/2023

Wstęp

Dołącz do zespołu sprzedaży rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy! Do naszego zespołu poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko Key Account Manager, która będzie odpowiedzialna za skuteczną sprzedaż Naszych produktów. Przygotuj się na nowe wyzwania i pracę w energicznym, pozytywnym zespole. Będziesz mieć okazję pracować z produktem, który wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników i jakość rynku pracy. Zdobywaj ciekawe doświadczenie, a swoimi wynikami uzyskaj wysokie premie i rozwój zawodowy!🎯

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długookresowych relacji,
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji,
  • badanie potrzeb, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu.

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • zaangażowanie w aktywną sprzedaż to dla Ciebie codzienność,
  • kreatywnie i twórczo podchodzisz do swoich obowiązków,
  • umiejętnie zarządzasz czasem a osiąganie celów napędza Cię do działania,
  • profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta to dla Ciebie oczywistość,
  • jesteś otwarty na feedback i naukę nowych rzeczy,
  • lubisz pracę zespołową z pozytywnymi i pełnymi energii ludźmi:)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B,
  • zawarte w ogłoszeniu wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii,
  • wysokie premie do 20k realnie zależne od Twoich działań (premie miesięczne oraz premie kwartalne),
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz aplikację możesz złożyć za pośrednictwem strony online – https://www.gowork.pl/oferta/key-account-manager-sprzedaz-b2b,0RLN1dwRKGhfAB3xFfzIgz,warszawa

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy.

Osoba do kontaktu:

Norbert Orlik

Telefon:

norbert.orlik@gowork.pl