Centrum Administracyjne Pieczy Zastępczej przy Urzędzie Miasta w Łodzi – psycholog w Domu Dziecka

Etat
, Łódzkie
30/06/2022

Wymiar pracy: Pełny etat / Niepełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę, możliwość pogodzenia nauki z pracą.

Centrum Administracyjne Pieczy Zastępczej w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisku psychologa do Domu Dziecka

Wymagania

  • wykształcenie wyższe oraz prawo do wykonywania zawodu psychologa zgodnie z przepisami ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z dziećmi i młodzieżą i pomocy społecznej, kreatywność;
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z praw publicznych;
  • wysoka kultura osobista.

Jak wygląda praca psychologa

Główne zadania:

  • sporządzanie diagnozy psychofizycznej dziecka zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • udzielanie pomocy dzieciom,
  • wsparcie dla wychowawców zatrudnionych w placówce i współpraca z rodzinami dzieci w obszarze psychologicznym.

Dla osób bez doświadczenia w pracy psychologa proponujemy wsparcie w osobie doświadczonego psychologa, który udziela wsparcia merytorycznego (w tym pomoc w interpretacji wyników testów psychologicznych), pełni rolę superwizora i mentora

Dokumenty aplikacyjne CV wraz z listem motywacyjnym zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie CAPZ w Łodzi, ul. Małachowskiego 74 lub mailowo: sekretariat@capz.lodz.pl, k.klimecka@capz.lodz.pl

Skontaktuj się

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy.