6 Festiwal „Kamera Akcja”

8 - 11 października 2015

Już po raz szósty, odbędzie się w Łodzi Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej „Kamera Akcja”. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce — festiwal skupia się na działalności krytyków filmowych. Organizatorzy pragną stworzyć miejsce do swobodnej wymiany poglądów na temat filmu, dlatego do uczestnictwa w imprezie zachęcają nie tylko krytyków i społeczność akademicką, ale także wszystkich zainteresowanych współczesnym kinem.

„Kamera Akcja” to panele dyskusyjne, pokazy filmów w największych europejskich festiwali, konkurs na najlepszą animację i etiudę oraz… „szybkie randki” — piętnastominutowe rotacyjne spotkania z krytykami filmowymi, które pozwolą na jeszcze bardziej bezpośredni kontakt uczestników festiwalu z ludźmi świata kultury oraz na niczym nieskrępowaną dyskusję o kinie.

Lista wszystkich filmów pozakonkursowych, które znalazły się w programie 6. edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja.

Karnety na tegoroczny Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej „Kamera Akcja” oraz na poszczególne projekcje zamówić można na stronie organizatora festiwalu, znajduje się tam też szczegółowy harmonogram wydarzeń:
http://kameraakcja.com.pl/

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw