Mixer Regionalny 2017

2 września 2017
ul. Piotrkowska

godz. 10.00-21.00
wstęp wolny

2 września, już po raz 14. zawita na ul. Piotrkowską w Łodzi „Mixer Regionalny Łódzkie 2017”, czyli największa i najbardziej barwna impreza promująca województwo łódzkie. Podążając za hasłem przewodnim „Łódzkie na weekend” zrobimy wszystko, aby zaprezentować unikalną ofertę turystyczną regionu łódzkiego.

Nie zabraknie także atrakcji na stoiskach wystawienniczych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, oferty kulturalnej, dobrej muzyki, ale także regionalnych smaków Łódzkiego.

Program

10.00 - 18.00 Całe województwo na jednej ulicy

  • stoiska wystawiennicze - prezentacja samorządów, organizacji pozarządowych instytucji, regiony partnerskie - ul. Piotrkowska na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Struga oraz Pasaż Schillera,
  • scena - występy artystów z regionu łódzkiego i regionów partnerskich (Pasaż Schillera),
  • wydarzenia towarzyszące - prezentacje jednostek z regionu (poza stoiskami) - ulica Piotrkowska na odcinku od ul. Zamenhofa do al. Piłsudskiego
  • Targi Ekonomii Społecznej podczas Mixera - ul. Piotrkowska na odcinku od ul. Zamenhofa do al. Piłsudskiego

19.00 - 21.00 koncert muzyki popularnej „Muzyka świata”

  • wystąpi zespół DIAMANTI, który zaprezentuje utwory muzyki włoskiej, żydowskiej, rosyjskiej i hiszpańskiej z towarzyszeniem 30 osobowej orkiestry Teatru Muzycznego w Łodzi pod dyrekcją Michała Kocimskiego. Koncert przygotowywany przez partnera wydarzenia Fundację Dariusza Stachury Canto Pro Classica.


Dowiedz się więcej na www.mixer.lodzkie.pl
Wstęp na Mixer jest bezpłatny.

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw