TLSM - 10-11.05.2016

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych
10-11.05
Hala EXPO, ŁódźIV Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM już 10-11 maja w Łodzi. Wydarzenie to zgromadzi przedstawicieli niemal wszystkich służb mundurowych w Polsce. W trakcie dwóch dni Targów i Forum Logistyki Służb Mundurowych środowiska nauki, biznesu oraz formacji bezpieczeństwa i porządku publicznego w państwie poznają nowe trendy wielu branż przemysłu, a także wypracują wspólne kierunki działania. Gościem specjalnym podczas dwudniowego święta służb mundurowych będzie Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. bryg. Dariusz Łukowski.

TLSM to miejsce, które umożliwia prezentację profesjonalnego, skutecznego, efektywnego i wysoko zaawansowanego technologicznie sprzętu, narzędzi informatycznych i umundurowania. Targi są również platformą do nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi firmami a przedstawicielami służb mundurowych w naszym kraju. Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele wielu branż m.in. tekstylno-odzieżowej, specjalnych wyrobów włókienniczych, spożywczej, IT, zabezpieczeniowej, motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, chemicznej, BHP i p.poż, infrastrukturalnej,  radioelektronicznej i optoelektronicznej oraz produkcyjnej. W gronie blisko 70ciu tegorocznych wystawców będą takie marki jak Modar, Wojas, Bumar, Medema, Canon, Atos czy Swincar i wiele innych. Wśród stoisk będą również przedstawiciele instytutów badawczych i certyfikujących a także uczelnie wyższe.

Obok wystawców zaprezentują się również przedstawiciele służb mundurowych. W tym roku Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych pokaże sprzęt  Wojskowego Ośrodka Farmacji i Techniki Medyczne z Celestynowa a także umundurowania stosowane w wojsku. Państwowa Straż Pożarna wystawi najnowszą amfibię oraz przybliży szczegóły akcji „Bezpieczny dom – ale czad”. Wśród wystawy służb mundurowych zobaczyć można będzie również sprzęt stosowany w codziennej pracy przez celników i straż miejską (Animal Patrol). Podczas IV Targów Logistycznych Służb Mundurowych swoje stanowisko będzie miała również Wojewódzka Komenda Policji w Łodzi. Natomiast nie lada atrakcją tegorocznej edycji targów będzie wystawa Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych (I3TO), gdzie na odwiedzających czekać będą najnowsze osiągnięcia techniki, które polska armia przystosowuję na swoje potrzeby. Będzie można również wypróbować symulator i trenażery, które stanowią nieodzowny element szkolenia żołnierzy na wszystkich poziomach.

Wśród odwiedzających znajdą się Komendanci Regionalnych Baz Logistycznych, Wojskowych Oddziałów Gospodarczych, szefowie i eksperci sekcji żywnościowych, mundurowych, medycznych, szkoleniowych oraz materiałów pędnych i smarów z niemal wszystkich formacji bezpieczeństwa państwa i transportu kolejowego, którzy realizują zamówienia. Swoją obecność potwierdzili również prezesi stowarzyszeń zrzeszających przedsiębiorców działających na rzecz wielu służb mundurowych, a także rektorzy, profesorowie technicznych uczelni wyższych oraz prezesi i  dyrektorzy instytutów naukowo-badawczych.

W ramach IV Targów Logistyki Służb Mundurowych odbędzie się również piknik „NA RATUNEK pokazy ratownictwa medycznego służb mundurowych” oraz  akcja zbiórki krwi na zbliżające się wakacje. NA RATUNEK to akcja społeczno-edukacyjna skierowana do mieszańców Łodzi i regionu. W dniu 11 maja plac przed Halą Sportową MOSIR zamieni się wielkie centrum ratownictwa medyczne, gdzie na mieszkańców regionu łódzkiego czekać będzie wiele ciekawych atrakcji. W akcję włączyli się przedstawiciele służb mundurowych, którzy na co dzień niosą pomoc i ratują ludzkie życia. Wśród uczestników znajdą się Policja, Straż Miejska, Izba Celna, Straż Pożarna, a także Fundacja Surei No Mon, Wojsko.

IV Targi i Forum Logistyki Służb Mundurowych odbędą się w terminie 10-11 maja 2016 r. w hali Expo-Łódź, przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Szczegółowe informacje o wystawcach, forum i wydarzeniach towarzyszących znajdują się na stronie www.tlsm.pl .

Godziny zwiedzania
10.05.2016 godz. 10.00-18.00
11.05.2016 godz. 10.00-15.00

Bilety
Bilet TLSM normalny   – 30 zł
Bilet TLSM ulgowy – 15 zł
Dzieci do lat 10 – bezpłatnie

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw