SEMINARIUM ANTYTERRORYSTYCZNE - 20.02.2016

Zespół Szkół Akademickich
we Włocławku
ul. Okrzei 94 A
godz. 08.3
0

Dostrzegając obszar wzajemnych zainteresowań w propagowaniu postaw patriotycznych wśród studentów oraz młodzieży klas mundurowych, ale i wymiany doświadczeń w innych dziedzinach podnoszących bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne, pragniemy poinformować o organizowanym przez Zespół Szkół Akademickich we Włocławku wspólnie z Komendą Miejską  Policji we Włocławku seminarium naukowym poświęconym „Przeciwdziałaniu sytuacjom zakładniczym na terenie placówki oświatowej”, na którym gościem specjalnym będzie Jean – Paul Jauffret, Expert 3 Krav Maga, ćwiczy od 20 lat. Jest szefem policji w swoim mieście. Byłym ochroniarzem we Francji i na świecie. Jest także, instruktorem Krav Maga w Legii Cudzoziemskiej, gdzie  przeprowadził  liczne szkolenia dla jednostek specjalnych wojska i policji na całym świecie.  

Wygłosi on na ternie ZSA w dniu 20. 02.2016 roku seminarium poświęcone powyższej tematyce oraz przeprowadzi serię wspólnych szkoleń praktycznych dla młodzieży oraz żołnierzy i policjantów pododdziałów specjalnych i antyterrorystycznych zakończonych uzyskaniem stosownego certyfikatu, którego uzyskanie do tej pory możliwe było jedynie na terenie Israela.

Zaproszenie str1

Zaproszenie str2

Zaproszenie str3

Zaproszenie str4

W seminarium biorą udział instruktorzy IKMF, funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, CBŚ i CBA, BOR, ABW,SKW, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej oraz żołnierze i studenci uczelni wojskowych i cywilnych z kierunków bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne, a także uczniowie klas maturalnych szkół o profilu mundurowym.  

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 17 lutego  2016 r. (e-mail: sekretariat@zsa.wloclawek.pl; tel. 660 127 419 ) – liczba miejsc w III części seminarium ograniczona.

  • III cz. Seminarium przeznaczona jest dla tylko i wyłącznie dla służb mundurowych i instruktorów IKMF
  • dla tych, którzy przyjadą już w piątek 19.02 – zapewniamy nocleg oraz posiłek regeneracyjny oraz wodę podczas treningu,
  • dla seminarzystów przyjeżdzających z własną bronią – zapewniamy miejsce do przechowywania zgodnie z przepisami,
  • podczas zajęć należy posiadać ochraniacz strefy kroku – nie zapewniamy,
  • koszt III części seminarium zostaje rozłożony w zależności od uczestników – koszt przeprowadzenia szkolenia jest zgodny z taksami IKMF – natomiast ze względu na to, że seminarium odbywa się Zespole Szkół Akademickich część II dla młodzieży jest bezpłatna – a koszt III wynosi za 3h – ok. 1200 euro – reasumując koszt może wynieść od 60 – 110 zł/os.
  • certyfikat jest wystawiany na miejscu – prosimy więc potwierdzenie przybycia max do 17.02.
  • istnieje możliwość podbicia dokumentów podróży służbowej,
  • uczestnikom  III cz. seminarium zapewniamy anonimowość.  


Informacja o Seminarium przysłał
ppor. rez. mgr  Witold Filipski


Dziekujemy

 

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw